Webinarium dla seniorów.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. III edycja” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji. Webinarium odbędzie … Czytaj dalej „Webinarium dla seniorów.”


Bon energetyczny

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pacynie informuje, że Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 23 maja 2024 r. o bonie energetycznym oraz o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia cen energii elektrycznej, gazu ziemnego i ciepła systemowego. Bon energetyczny jest jednorazowym świadczeniem pieniężnym dla gospodarstw domowych, których przeciętne dochody w roku 2023 nie przekroczyły 2500 … Czytaj dalej „Bon energetyczny”


Znaleziono psa

Uwaga !!! Znaleziono psa rasy cocker spaniel angielski w miejscowości Kiernozia. Suczka przebywa w domu tymczasowy poszukujemy jej właściciela. Właściciel z książeczką zdrowia psa proszony jest o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy Kiernozia (pokój nr 10) lub pod nr tel. 24 277 90 87.


V Sesja Rady Gminy Pacyna.

Zawiadamiamy, że w dniu 1 lipca 2024 r. (poniedziałek) o godz. 13:00 (sala narad w Urzędzie Gminy – parter) odbędzie się  V Sesja Rady Gminy Pacyna. Transmisja z obrad dostępna będzie na kanale YOUTUBE „Gmina Pacyna” pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCJjFy3Dsh1Rawj8RqvOYqEA


IV edycja konkursu Renowacja Roku Zabytków Mazowsza

Samorząd Województwa Mazowieckiego serdecznie zaprasza właścicieli zabytków z obszaru województwa mazowieckiego, do zapoznania się z zasadami IV edycji konkursu „Renowacja Roku Zabytków Mazowsza”. Tytuł renowacji roku mogą otrzymać zabytki w dwóch kategoriach: obiektów wpisanych do rejestru zabytków i obiektów figurujących w gminnej ewidencji zabytków.Nabór zgłoszeń trwa do 31 lipca.  Wszelkie informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy … Czytaj dalej „IV edycja konkursu Renowacja Roku Zabytków Mazowsza”


Konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego w Pacynie z Siedzibą w Skrzeszewach

Zarządzenie nr 0050.48.2024Wójta Gminy Pacynaz dnia 24 czerwca 2024 r.w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego w Pacynie z Siedzibą w Skrzeszewach. Załącznik do zarządzenia Nr 0050.48.2024Wójta Gminy Pacyna z dnia 24 czerwca 2024 r.Ogłoszenie  konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego w Pacynie z Siedzibą w Skrzeszewach Klauzula RODO.


Bezpłatne badanie mammograficzne

Zapraszamy na cdla Pań w wieku 45-74 lat w ramach programu Profilaktyki Raka Piersi. Mammobus przyjedzie do miejscowości Pacyna przy Urzędzie Gminy ul. Wyzwolenia 7 w dniu 3 lipca 2024 r., w godzinach 14:00 – 16:00 Rejestracja tel: 61 222 37 00, 583 257 602 lub skorzystaj z formularza dostępnego na stronie internetowej www.mammo-med.pl


XVIII edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

Już po raz osiemnasty organizowany jest przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii. Tematem, który będzie inspiracją dla uczestników w tegorocznej edycji konkursu jest „Moje Mazowsze …” i realizowany będzie w czterech kategoriach: Co … Czytaj dalej „XVIII edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu””


IV Sesja Rady Gminy Pacyna.

Zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2024 r. (wtorek) o godz. 12:00 (sala narad w Urzędzie Gminy – parter) odbędzie się  IV Sesja Rady Gminy Pacyna. Transmisja z obrad dostępna będzie na kanale YOUTUBE „Gmina Pacyna” pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCJjFy3Dsh1Rawj8RqvOYqEA


III Sesja Rady Gminy Pacyna.

Zawiadamiamy, że w dniu 13 czerwca 2024 r. (czwartek) o godz. 10:00 (sala narad w Urzędzie Gminy – parter) odbędzie się  III Sesja Rady Gminy Pacyna. Transmisja z obrad dostępna będzie na kanale YOUTUBE „Gmina Pacyna” pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCJjFy3Dsh1Rawj8RqvOYqEA