Organizacja gminnego przewozu pasażerskiego w wyborach samorządowych w dniu 21 kwietnia 2024

O R G A N I Z A C J Agminnego przewozu pasażerskiego w wyborach wyborów  do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 21 kwietnia 2024r. Obwód głosowania nr 1 (trasa nr 1), siedziba: Urząd Gminy w Pacynie, ul. Wyzwolenia 7.Granice … Czytaj dalej „Organizacja gminnego przewozu pasażerskiego w wyborach samorządowych w dniu 21 kwietnia 2024”


Komunikat

Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w WarszawieCHROŃ PSZCZOŁY I INNE OWADY ZAPYLAJĄCE W związku z rozpoczynającym się sezonem wegetacyjnym i kwitnieniem roślin będących pożytkiem dla owadów zapylających pamiętajmy że: nieprawidłowo wykonywane zabiegi chemicznej ochrony roślin niosą zagrożenie dla pszczół i innych zapylaczy. Wykonując zabiegi środkami ochrony roślin należy w szczególności: Upadki pszczół z terenu … Czytaj dalej „Komunikat”


Informacja o konsultacjach społecznych projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla obszaru województwa mazowieckiego i zaproszenie do udziału w spotkaniu konsultacyjnym

Informuje się o przystąpieniu do opracowywania projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie programu ochrony środowiska przed hałasem dla obszaru województwa mazowieckiego i rozpoczęciu konsultacji społecznych tego dokumentu. Wszyscy zainteresowani mogą składać uwagi i wnioski do projektu uchwały w terminie od 11 kwietnia do 2 maja 2024 roku na formularzu, który jest do pobrania na dole strony. … Czytaj dalej „Informacja o konsultacjach społecznych projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla obszaru województwa mazowieckiego i zaproszenie do udziału w spotkaniu konsultacyjnym”


Harmonogram dyżurów w PNPP – I kwartał 2024 r.

Informacje o zakresie oraz zasadach udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, katalogu osób uprawnionych do uzyskania tej pomocy oraz sposobu wykazywania uprawnienia do jej uzyskania znajdują się na stronie Powiatu Gostynińskiego oraz na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Gostyninie bip.gostynin.powiat.pl w zakładkach Bezpłatna Pomoc Prawna oraz w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Gostyninie.


Organizacja gminnego przewozu pasażerskiego w wyborach samorządowych w dniu 7 kwietnia 2024

O R G A N I Z A C J Agminnego przewozu pasażerskiego w wyborach samorządowychw dniu 7 kwietnia 2024 r. Obwód głosowania nr 1 (trasa nr 1), siedziba: Urząd Gminy w Pacynie, ul. Wyzwolenia 7.Granice obwodu: Kamionka, Kąty, Model, Pacyna, Przylaski, Czarnów.Trasa nr 1: Model-Lenkowiec-Kamionka-Sejkowice-Przylaski-Kąty-Czarnów-Sejkowice-Pacyna (lokal wyborczy Urząd Gminy w Pacynie, ul. Wyzwolenia 7) … Czytaj dalej „Organizacja gminnego przewozu pasażerskiego w wyborach samorządowych w dniu 7 kwietnia 2024”


LX Sesja Rady Gminy Pacyna.

Zawiadamiamy, że w dniu 27 marca 2024 r. (środa) o godz. 9:00 (sala narad w Urzędzie Gminy – parter) odbędzie się  LX Sesja Rady Gminy Pacyna. Transmisja z obrad dostępna będzie na kanale YOUTUBE „Gmina Pacyna” pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCJjFy3Dsh1Rawj8RqvOYqEA


Zaproszenie

WÓJT GMINY PACYNAKRZYSZTOF WOŹNIAKZ A P R A S Z ARODZICÓW DZIECI DO LAT 3 NA SPOTKANIEW SPRAWIE REKRUTACJI DO ŻŁOBKA( PLANOWANY TERMIN OTWARCIA 1 WRZEŚNIA 2024r. )Termin spotkania27 marca 2024r. godz. 11.00 sala posiedzeń w Urzędzie Gminy Pacyna


Ogłoszenie

Ogłoszenie wykazu nieruchomości przeznaczonej do najmu w trybie przetargowym.