Gmina Pacyna szuka chętnych do adopcji psów

Gmina Pacyna składa podziękowania za wsparcie i owocną współpracę FUNDACJI DLA ZWIERZĄT ANIMAL GHOST, Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Gminy Żychlin CZTERY ŁAPY ŻYCHLIN, Fundacji KUNDELEK dzięki, którym udało nam się znaleźć kochające domy dla naszych psów przebywającym w Schronisku w Radysach.
Drodzy Czytelnicy zachęcamy do kolejnych adopcji psów pochodzących z terenu Gminy Pacyna a przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt Dworakowska Grażyna w Radysach 13, 12-230 Biała Piska.
Może ktoś szuka ? Może zna właściciela?
A może ktoś z waszych znajomych o dobrym serduszku zechce któremuś podarować dom i wyciągnąć ze schroniska? Decydując się na adopcję psa otrzymują Państwo oddanego przyjaciela i stróża.
Psy zostały odłowione na przełomie kilku lat z terenu gminy Pacyna. Nie wiemy o nich zbyt wiele. Wiemy natomiast, że żaden psiak nie powinien do końca życia siedzieć w schroniskowym boksie.
Wesprzemy nowych właścicieli adoptowanych psów z terenu Gminy Pacyna wyprawką na dobry start zafundowaną przez: Urząd Gminy w Pacynie  – duży worek karmy Premium, pierwsze szczepienie przeciwko wściekliźnie; pierwsze odrobaczenie; pierwszą wizytę u lekarza.
Proszę o kontakt pod nr tel. 24 285 80 54.
Obecnie w schronisku mamy jedynie samce. Oto ich zdjęcia: